Ofertă acceptată Cumpărare directă

LANCE DRAPEL 1.2M

Număr anunț
DA20781869
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
35311400-1 · Lanci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564 RON
Valoare atribuită
564 RON
Data publicării
05.07.2018 11:14
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564 RON

din 564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.