Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cuveta testare ACT - LR, nivele scazute heparina Cuveta testare aPTT
- Număr anunț
- DA20778601
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33141530-4 · Coagulanti sanguini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.390,80 RON
- Valoare finală
- 10.390,80 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 08:39
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.