Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE SERINGA (dimensiuni:G18(1,20X40mm), G20(0,90x40m AMBALARE 100 BUC/CUT

Număr anunț
DA20776525
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,60 RON
Valoare atribuită
313,60 RON
Data publicării
04.07.2018 14:58
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,60 RON

din 313,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.