Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda / Sonde Foley 2 cai si balonas CH 16,18,20

Număr anunț
DA20769113
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806 RON
Valoare atribuită
887,60 RON
Data publicării
04.07.2018 09:24
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

887,60 RON

din 806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.