Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Memorie RAM Crucial Ballistix Sport LT 8GB DDR4 2400MHz CL16 Dual Channel , BLS2C4G4D240FSB

Număr anunț
DA20972621
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,99 RON
Valoare atribuită
334,99 RON
Data publicării
06.08.2018 12:35
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,99 RON

din 334,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.