Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi de monitorizare cardiaca

Număr anunț
DA20760269
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare atribuită
7.250 RON
Data publicării
03.07.2018 10:33
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250 RON

din 7.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.