Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de modernizare si extindere iluminat stradal
- Număr anunț
- DA20771042
- Autoritate contractantă
- Comuna Calugareni (Primaria Comunei Calugareni Giurgiu) (CUI 5798613)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO ESCO S.R.L. (CUI RO27795804)
- Cod CPV
- 31527200-8 · Iluminat exterior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.534,40 RON
- Valoare atribuită
- 441.534,40 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 10:48
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
441.534,40 RON
din 441.534,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro