Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMUNOGLOBULINA SPECIFICA ANTI-D - RHESONATIV 625UI/ML SOL INJ 2ML X 1FI

Număr anunț
DA20754640
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280 RON
Valoare atribuită
283,80 RON
Data publicării
02.07.2018 14:10
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,80 RON

din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.