Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitia de produse - bec led 30w
- Număr anunț
- DA20774785
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
- Furnizor / câștigător
- BRACO SRL (CUI RO12244890)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 13:39
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro