Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale - Pac 14797
- Număr anunț
- DA20772217
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- FLASH TRANSILVANIA SRL (CUI RO10922431)
- Cod CPV
- 31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392,70 RON
- Valoare atribuită
- 392,70 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 11:42
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
392,70 RON
din 392,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro