Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

1L ARO LAPTE CONSUM 3.5% CUTIE, 600G FRENCH TOAST CLASIC VP

Număr anunț
DA20772636
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,09 RON
Valoare atribuită
230,04 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 11:59
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,04 RON

din 231,09 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.