Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat

Cump.dir.

Număr anunț
DA20769169
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii HOFEHERKE cu Program Prelungit (CUI 16037812)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,40 RON
Valoare atribuită
102,60 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 09:26
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,60 RON

din 103,40 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 0,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.