Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE CANT 5613/40MM

Număr anunț
DA20784088
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ion I.C. Brătianu (CUI 3897327)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,17 RON
Valoare atribuită
120,17 RON
Data publicării
05.07.2018 13:02
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,17 RON

din 120,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.