Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje agricole si forestiere

Număr anunț
DA20781890
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95,38 RON
Valoare atribuită
95,38 RON
Data publicării
05.07.2018 11:16
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,38 RON

din 95,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.