Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant tablete clor BICLOSOL 300 buc/cutie

Număr anunț
DA20779030
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,65 RON
Valoare atribuită
483,65 RON
Data publicării
05.07.2018 09:07
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,65 RON

din 483,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.