Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE BRANSAMENTE
- Număr anunț
- DA20777424
- Autoritate contractantă
- COMUNA RAST (PRIMARIA RAST) (CUI 5002134)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.586,51 RON
- Valoare atribuită
- 7.586,51 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 15:55
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.586,51 RON
din 7.586,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro