Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA B1 100mg/2ml ,VITAMINA B6 50mg/2ml ,VITAMINA B12 50 ug/ml ,FITOMENADION fi,DIGOXIN 0.25 mg

Număr anunț
DA20765635
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
979,20 RON
Valoare atribuită
979,20 RON
Data publicării
03.07.2018 14:26
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

979,20 RON

din 979,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.