Ofertă acceptată Cumpărare directă

Palarii personal silvic

Număr anunț
DA20774844
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Sacele RA. (CUI RO18856511)
Furnizor / câștigător
SMB GUNS SRL (CUI 37292230)
Cod CPV
18441000-2 · Palarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.160 RON
Valoare atribuită
7.160 RON
Data publicării
04.07.2018 13:42
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.160 RON

din 7.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.