Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI TOPOGRAFICE COM CRISTIAN - Actualizare date CF imopbile zona NNS 127 Balastiera com Cristian

Număr anunț
DA20768254
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
Zamfir Bianca Florica - Expert tehnic judiciar (CUI 29309285)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
04.07.2018 08:32
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.