Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE - S

Număr anunț
DA20771149
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,42 RON
Valoare atribuită
429,43 RON
Data publicării
04.07.2018 10:53
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,43 RON

din 429,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.