Ofertă acceptată Cumpărare directă

dotare cabinet medical

Număr anunț
DA20783398
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" IASI (CUI 17145219)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.781,50 RON
Valoare atribuită
1.781,50 RON
Data publicării
05.07.2018 12:29
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.781,50 RON

din 1.781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.