Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB NEON 18W

Număr anunț
DA20778946
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
31519200-9 · Lampi cu neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,32 RON
Valoare atribuită
40,32 RON
Data publicării
05.07.2018 09:02
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,32 RON

din 40,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.