Ofertă acceptată
Cumpărare directă
etichete și markere (50 culoare roșu și 50 culoare negru) conform ofertei din 18.06.2018
- Număr anunț
- DA20774715
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,75 RON
- Valoare atribuită
- 436,75 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 13:37
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,75 RON
din 436,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro