Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPRUBETE STICLA 13/100 mm CU DOP FILETAT PTFE, AUTOCLAVABILE / EPRUBETA STICLA 13*100 mm
- Număr anunț
- DA20766649
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.045 RON
- Valoare atribuită
- 2.045 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 15:16
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.045 RON
din 2.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro