Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate PC, componente retea, birotica

Număr anunț
DA20773790
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Voda (CUI 4133000)
Furnizor / câștigător
VEM SRL (CUI RO7428757)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.322,48 RON
Valoare atribuită
3.322,48 RON
Data publicării
04.07.2018 12:53
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.322,48 RON

din 3.322,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.