Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA CHIRURGICALA CU 3 PLIURI CU ELASTIC,SERINGI INSULINA,BOTOSI CHIRUGICALI

Număr anunț
DA20775582
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480 RON
Valoare atribuită
2.480 RON
Data publicării
04.07.2018 14:16
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.480 RON

din 2.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.