Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONVERTOR TENSIUNE 24V-12V, 16A

Număr anunț
DA20780969
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
31321220-0 · Cablu de tensiune medie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591 RON
Valoare atribuită
591 RON
Data publicării
05.07.2018 10:37
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591 RON

din 591 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.