Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TIPARIRE REVISTA MEMORIA ETHNOLOGICA NR.66-67
- Număr anunț
- DA20774354
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
- Furnizor / câștigător
- EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
- Cod CPV
- 22213000-6 · Reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.065 RON
- Valoare atribuită
- 9.065 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 13:20
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.065 RON
din 9.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro