Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE PRIVIND AUTORIZARE SECURITATE LA INCENDIU-SCOALA GIMNAZIALA IZVORU DULCE

Număr anunț
DA20774290
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MEREI (CUI 22769987)
Furnizor / câștigător
HERMES EXPERT CONSULTING S.R.L. (CUI 21235972)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.515,66 RON
Valoare atribuită
9.515,66 RON
Data publicării
04.07.2018 13:18
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.515,66 RON

din 9.515,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.