Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru depunere cerere de finantare proiect POR.

Număr anunț
DA20777552
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
04.07.2018 16:05
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.