Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
materiale curatenie
- Număr anunț
- DA20775805
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
- Furnizor / câștigător
- STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.817,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.811,15 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 14:25
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.811,15 RON
din 3.817,22 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 6,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.