Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie protectie A4 30-40 microni Noki

Număr anunț
DA20785344
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,90 RON
Valoare atribuită
494,90 RON
Data publicării
05.07.2018 13:57
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,90 RON

din 494,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.