Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE PRESTARI SERVICII REPARATII PERETI/PARDOSELI/VOPSITORIE LAVABILA
- Număr anunț
- DA20784331
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC UDREA BALEANU (CUI 4280400)
- Furnizor / câștigător
- EVIPET CONMOB S.R.L. (CUI 37558333)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.904,60 RON
- Valoare atribuită
- 5.904,60 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 13:13
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.904,60 RON
din 5.904,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro