Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare , de dezinfectie si de dezinsectie - pentru CIA Olteni

Număr anunț
DA20783413
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
05.07.2018 12:30
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.