Ofertă acceptată Cumpărare directă

spray tabla magnetica

Număr anunț
DA20784402
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA GALATI (CUI RO1640830)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30195700-9 · Truse de curatat tabla de scris sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,67 RON
Valoare atribuită
16,67 RON
Data publicării
05.07.2018 13:16
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,67 RON

din 16,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.