Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 34,9% sub estimat

Plic CD fara adeziv, 25 buc/set Cod RTC KF10025

Număr anunț
DA20779172
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,56 RON
Valoare atribuită
45,92 RON 34,9% sub estimat
Data publicării
05.07.2018 09:16
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,92 RON

din 70,56 RON estimat 34,9%

Adjudecat la 65,1% din estimat · economie 24,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.