Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,8% sub estimat
Toner FREE COLOR C7115X-XXL pentru echipamente HP
- Număr anunț
- DA20776157
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 706,83 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 14:41
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
706,83 RON
din 750 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 43,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.