Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUSE DE TONER

Număr anunț
DA20775403
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SUCEAVA (CUI RO3221146)
Furnizor / câștigător
WARP NET COMPUTERS SRL (CUI RO13869537)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,04 RON
Valoare atribuită
542,04 RON
Data publicării
04.07.2018 14:08
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,04 RON

din 542,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.