Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED TN Philips 21.5",Pachet Cartuse Toner,Pachet Incarcare Cartuse de toner,Sistem CPU Intel

Număr anunț
DA20981902
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.122,69 RON
Valoare atribuită
9.122,69 RON
Data publicării
07.08.2018 13:37
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.122,69 RON

din 9.122,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.