Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Arctic AFD7201A+++, 7 KG, 1200 RPM, Clasa A+++, 60 cm, Alb [AFD7201A+++]

Număr anunț
DA20979107
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.5 (CUI 34920705)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,35 RON
Valoare atribuită
882,35 RON
Data publicării
07.08.2018 11:09
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,35 RON

din 882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.