Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de Acustica - Fosa Orchestra Opera

Număr anunț
DA20976473
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
ACUSTIC EXPERT SRL (CUI RO23836049)
Cod CPV
71313200-7 · Servicii de consultanta in izolatie acustica si acustica interioara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.550 RON
Valoare atribuită
5.550 RON
Data publicării
07.08.2018 08:29
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.550 RON

din 5.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.