Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Film radiologic verde PRIMAX RTG-G 35/35 cm, 24/30 cm, 30/40 cm, 30/40 cm.
- Număr anunț
- DA20970513
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
- Cod CPV
- 32354000-9 · Filme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.194 RON
- Valoare atribuită
- 1.194 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 10:39
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.194 RON
din 1.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro