Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dermatrofin ung x 50gr.(galbenele+vit E+floarea soarelui)
- Număr anunț
- DA20781061
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 10:41
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro