Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless Cisco RV130W-E-K9-G5, 4x LAN
- Număr anunț
- DA20777000
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- INTEND COMPUTER SRL (CUI RO2873346)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566,39 RON
- Valoare atribuită
- 566,39 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 15:24
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
566,39 RON
din 566,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro