Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII intretinere spatii verzi

Număr anunț
DA20764972
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ION BANESCU" MANGALIA (CUI 4304622)
Furnizor / câștigător
PERFECT TREE SRL (CUI RO31285234)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
10.000 RON
Data publicării
03.07.2018 13:57
Data finalizării
05.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.