Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNIPAQUE 350MG L/ML 100ML * 10FL - IOHEXOLUM
- Număr anunț
- DA20977799
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.112,80 RON
- Valoare atribuită
- 8.112,80 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 09:54
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 18:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.112,80 RON
din 8.112,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro