Ofertă acceptată Cumpărare directă

IODINA 10% (POVIDONUM IODINATUM 10%) x1000ml

Număr anunț
DA20977281
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
07.08.2018 09:24
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.