Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DICARBOCALM X 30 CPR
- Număr anunț
- DA20972381
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,60 RON
- Valoare atribuită
- 103,60 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:22
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
103,60 RON
din 103,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro