Ofertă acceptată
Cumpărare directă
THEOPHYLLINUM / Teotard -200 x 40 caps.ret
- Număr anunț
- DA20967952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,80 RON
- Valoare atribuită
- 127,80 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 16:03
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127,80 RON
din 127,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro