Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuve D Chem, uree, creatinina,tgo, tgp, amilaza, ck-mb, ck-nac, creatinina, cleaner, lyse, diluent
- Număr anunț
- DA20964949
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI RO14166519)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.833 RON
- Valoare atribuită
- 8.833 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 11:53
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.833 RON
din 8.833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro